Menu
Alışveriş Sepetiniz

MÜZİK KUTUSU ÇEŞİTLERİ

MÜZİK KUTUSU ÇEŞİTLERİ

BİRBİRİNDEN GÜZEL ROMANTİK VE YİNE BİR O KADAR NOSTALJİK GÖRÜNÜMLERİ VE FARKLILIKLARIYLA  İLGİNÇ GÖRÜNÜMDE MÜZİK KUTULARI


Eskitme Model Aynalı Ve Masa Saatli Müzik KutusuÜrün Özellikleri:Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.Kutusu ayna olarak kullanılabilmektedir.Üst çekmeceyi çektiğinizde müzik çalmaya başlar.Küpe, yüzük v.s  aksesuarlar için bölmelere sahiptir.Saat AAA pille çalışır (piller pakete dahil de..
115,00 TL
Toptan Ahşap Family Kuş Figürlü Müzik KutusuÜRÜN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİREV GÖRÜNÜMLÜ VE TEK ÇEKMECELİDİRÜRÜN ÖLÇÜSÜ12 CM / 11 CM / 12 CM..
55,00 TL
Ürün ÖzellikleriMasif ağaçtan üretilmiştir.Dekoratif ve kullanışlıdır.Ürün Ölçüleri12 Cm x 8 Cm x 6,5..
45,00 TL
Toptan Ahşap Home Yazılı Kuşlu Müzik KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün , boş kutusu sayesinde değerli eşyanızı koyabilirsinizÜrünü çalıştırmak için Beyaz Kuş  figürünü çevirmeniz yeterli olacaktırÜrün karışık gönderilmektedir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜYÜKSEKLİK 15 CMGENİŞLİK 11 CM..
45,00 TL
Toptan Ahşap Kutu Dikiş Makinesi Müzik KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrünü çalıştırmak için ütü figürlü aparatı çevirmeniz yeterli olacaktırİç haznesinin sade ve boş olması size değerli eşyalarınızı saklama imkanı sunarÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK 16 CMGENİŞLİK 21 CM..
90,00 TL
TOPTAN AHŞAP TASARIMLI MİNİ ÇEVİRMELİ MÜZİK KUTUSU TOPTAN AHŞAP TASARIMLI MİNİ ÇEVİRMELİ MÜZİK KUTUSU
Tükendi
TOPTAN AHŞAP TASARIMLI MİNİ ÇEVİRMELİ MÜZİK KUTUSUÜrün Özellikleri:Tamamı ahşap malzemeden üretilmiştir.Metal kolu çevirdiğiniz süre boyunca müzik çalmaya başlarKapağı açılmaktadır. ( Kapak içinde aynası mevcuttur. )Ürün mekanizması çalışma esnasında görülebilmektedir.Müzik Kutusu Üzerindeki Metal o..
22,00 TL
Toptan Bavul Görünümlü Müzik Kutusu Toptan Bavul Görünümlü Müzik Kutusu
Tükendi
Toptan Bavul Görünümlü Müzik KutusuÜRÜN ÖZELLİKLERİÜrün plastik malzemeden üretilmiştirÜrünü çalıştırmak için bavulun arka kısmındaki aparatı çevirdikten sonra bavulun kapağını açmanız yeterli Ürünün çalışmasıyla beraber bavulun içindeki balerin kız da oynamaktadır.RENK SEÇENEKLERİ :KIRMIZI VE ..
18,00 TL
TOPTAN BÜYÜK BOY KIŞ MASALI TEMALI PİLLİ KAR KÜRESİSevdiklerinize özel hissettirecek ve her zaman baktığında sizi hatırlatacak çok özel ve tatlı bir hediyedir.Kar küresi büyüklerin ve çocukların herzaman özel ve güzel hediye seçeneklerinin başında yer almaktadır.Kendinizi mutlu etmek için evinizde v..
55,00 TL
Toptan Dikiş Makinesi Görünümlü Müzik KutusuÜRÜN ÖEZLLİKLERİ :Ürün plastik malzemeden üretilmiştirÜrün dikiş makinesinin yan bölümünde bulunan kurma kolu sayesinde çalışmaktadır.Müziği çalarken de o nostalji makinenin ayakları da çalışmaktadır.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :20 CM / 15 CM..
40,00 TL
TOPTAN FİLM MAKİNESİ GÖRÜNÜMLÜ MÜZİK KUTUSU TOPTAN FİLM MAKİNESİ GÖRÜNÜMLÜ MÜZİK KUTUSU
Tükendi
TOPTAN FİLM MAKİNESİ GÖRÜNÜMLÜ MÜZİK KUTUSUToptan Film Makinesi Müzik KutusuToptan sinema projektör görünümlü müzik kutusuToptan film makinesi tasarımlı müzik kutusuÜrün Özellikleri : film makinesi müzik kutusu ahşap olmayıp kaliteli sert plastik malzemeden üretilmiştir.Bir sinema film pro..
45,00 TL
TOPTAN HALKA İÇİNDE IŞIKLI MÜZİKLİ UNİCORN BİBLO TOPTAN HALKA İÇİNDE IŞIKLI MÜZİKLİ UNİCORN BİBLO
ÇOK SATAN
TOPTAN HALKA İÇİNDE IŞIKLI MÜZİKLİ UNİCORN BİBLOHalka içinde ışıklı müzikli unicorn ile odanız daha şık bir görünüme sahip olacak.Odanızın en tatlı köşeşine bu lambayı ayırabilir. Gece odanız ışıl ışıl parlayan tek boynuzlu at biblosu ile.Sevdiklerinize farklı tasarım ile UNİCORN temalı müzik ve gec..
33,00 TL
TOPTAN IŞIKLI KAR PÜSKÜRTEN KIŞ MASALI TEMALI KAR KÜRESİSevgilinize çok özel ve hatıralarınızı anımsatacak  IŞIKLI KAR PÜSKÜRTEN KIŞ MASALI TEMALI KAR KÜRESİRomantik aşıkların sevdiklerine hediye sunabilecekleri bir nostaljik üründür.Kalıcı dekoratif hediyelik kar küresi olarak da düşünüle..
55,00 TL
Ürün Özellikleri:  El yapımıdır. ( hand made )Ahşap malzemeden üretilmiştir.Detaylı çalışma mevcuttur.Büyük modelde arka kısmında açma kapa düğmesi vardırÜzerinde desenler mevcutturHer ayrıntısı özenle yapılmıştır, kusursuz tasarımSevdikleriniz için çok özel bir hediye alternatifi olabilir..
30,00 TL
Toptan Nostaljik  Gramofon Müzik Kutusu Toptan Nostaljik  Gramofon Müzik Kutusu
Tükendi
Toptan Nostaljik Gramofon Müzik KutusuGramofon Müzik Kutusu üzerinde iğnesinin iğnesi, sesi ileten borusu, kurma kolu ve plağı bulunmaktadır.Çok gerçekçi ve şık tasarlanmıştır. Kurma kolu ile gerçek bir gramofon gibi kurulup çekmecesini açtığınızda müziğinizçalmaya başlıyor ve en güz..
33,00 TL
TOPTAN ORTA BOY ÇİFT ROMANTİK SEVGİLİ TEMALI PİLLİ KAR KÜRESİ
ÇOK SATAN
TOPTAN ORTA BOY ÇİFT ROMANTİK SEVGİLİ TEMALI PİLLİ KAR KÜRESİSevdiklerinize özel hissettirecek ve her zaman baktığında sizi hatırlatacak çok özel ve tatlı bir hediyedir.Kar küresi büyüklerin ve çocukların herzaman özel ve güzel hediye seçeneklerinin başında yer almaktadır.Kendinizi mutlu etmek için ..
30,00 TL
TOPTAN ORTA BOY KIŞ MASALI TEMALI PİLLİ KAR KÜRESİ TOPTAN ORTA BOY KIŞ MASALI TEMALI PİLLİ KAR KÜRESİ
ÇOK SATAN Tükendi
TOPTAN ORTA BOY KIŞ MASALI TEMALI PİLLİ KAR KÜRESİSevdiklerinize özel hissettirecek ve her zaman baktığında sizi hatırlatacak çok özel ve tatlı bir hediyedir.Kar küresi büyüklerin ve çocukların herzaman özel ve güzel hediye seçeneklerinin başında yer almaktadır.Kendinizi mutlu etmek için evinizde ve..
30,00 TL
Çevirmeli Mini Ahşap Müzik KutusuKarışık modellerde gönderilecek olan Çevirmeli Mini Ahşap Müzik Kutusu tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Çevirmeli Müzik Kutuları veya kurmalı müzik kutuları olarakta bilinen ahşap müzik kutuları farklı modellere sahiptir.Ürün boyutu:6x5x3.5..
25,00 TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)