Menu
Alışveriş Sepetiniz

KUTU ÇEŞİTLERİ

Toptan Ahşap Deri Kalem Kutusu Süngerli Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İç..
13,00 TL
Toptan Ahşap Derili KutuAhşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görün..
16,00 TL
Toptan Ahşap Kalem Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Kalem KutusuToptan Ahşap Kalem Kutusu Sayesinde Kalemlerinizi Daha Şık Sergileyebilir Ve Saklayabilirsiniz.Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Kalem Kutusu Üzerindeki Motifi Ve Üstünde Bırakılan ..
3,50 TL
Toptan Ahşap Kırmızı Vosvos Baskılı KutuAhşap Kırmızı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye Bu Kutuyu Hediye Olarak Verdiğiniz Zama..
12,00 TL
Toptan Ahşap Sarı Vosvos Baskılı KutuAhşap Sarı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye ..
12,00 TL
Toptan Deri Ahşap Süngerli Kalem KutusuAhşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İçerisinde Sünger Bulunmakta..
13,00 TL
Toptan Derili Ahşap Kutu Ahşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve ..
16,00 TL
Toptan Hediyelik Kutu Elmas Mottolu Kutu Elmas Mottolu Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Elmas Mottolu Kutunun İçinden 3 Adet Büyükten Küçüğe Doğru Kutu Çıkmaktadır..
20,00 TL
Toptan Mermer Görünümlü Hediye Kutusu 3lü SetMermer Görünümlü Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Mermer 3lü Hediye Kutunun İçinden 3 Adet Büyükten Küçüğe Doğru Kut..
20,00 TL
Toptan Retro Motel Temalı 3lü Kutu Set Toptan Retro Motel Temalı 3lü Kutu Set
Tükendi
Toptan Retro Motel Temalı 3lü Kutu SetRetro Kutu Tasarımı Oldukça Farklı Ve Bir O Kadarda Görünümü İle Dikkatleri Çekmektedir.Sevdiklerinize Farklı Ve Tasarım Bir Hediye Seçeneklerinden.Kutu Eskitme Görünüme Sahip Olup Dekor Olarak Kullanabileceğiniz Ürünlerden.Yapacağınız Organizasyonlarda Tasarımı..
70,00 TL
Toptan Satürünlü Kız Tasarım 3Lü Hediye Kutusu Satürünlü Kız Tasarımlı 3lü Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Satürn Kız Tasarımlı Hediye Kutunun İçinden 3 Adet Büyükten Küçüğe Doğru Kutu Çı..
20,00 TL
Toptan Uzay Tasarımlı 3Lü Hediye Set KutuUzay Tasarımlı Hediye Kutusu Şık Ve Tasarım Olan Kutuyu İster Takı Kutusu Olarak İster Hediye Kutusuda Olarak Kullanabileceğiniz Çok İşlevli Kutulardandır.Toptan Uzay 3lü Hediye Kutunun İçinden 3 Adet Büyükten Küçüğe Doğru Kutu Çıkmak..
20,00 TL
TOPTAN  AHŞAP DERİ  SANDIK KUTUSU TOPTAN  AHŞAP DERİ  SANDIK KUTUSU
Tükendi
Toptan Ahşap  Deri Sandık KutusuToptan Deri SandıkToptan SandıkToptan Hediyelik Deri SandıkAhşabın üstü deri kaplamalı olan kullanışlı sandık kutusu.Ürün ahşap ve deri malzemeden üretilmiştir.Değerli eşyalarınızı  koyabileceğiniz nostaljik bir ürün.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :13 CM / 11 CM / 9 CM..
5,00 TL
TOPTAN 10 LU SET HEDİYE KUTUSU
Tükendi
TOPTAN 10 LU SET HEDİYE KUTUSUSevgilinize aldığınız hediyeleri gösterişli bir kutuyla vermeye ne dersiniz.Hediyeniz için hem değişik hem özel bir kutu arıyorsanız 10 set kutu tam size göre.Güzel bir hediye seçmek kadar hediyenin sunumuda çok önemlidir.10 Lu set kutu ve sevgililer günü veya özel günl..
125,00 TL
TOPTAN 2Lİ SET HEDİYE KUTUSU2li set hediye kutusu ile yapacağınız süprize süprizler katabilirsiniz.Set hediye kutusu sayesinde kutuyu kendiniz dizayn edebilirsiniz.Hediye kutusu 2 bölmeli olup 2 bölmeye dilediğiniz hediyeleri koyabilirsiniz.Şık ve tasarım olan hediye kutusu iç bölmesindeki kırmızı g..
15,00 TL
TOPTAN 3 ' LÜ HEDİYE  KALP KUTUSU TOPTAN 3 ' LÜ HEDİYE  KALP KUTUSU
Tükendi
TOPTAN 3 ' LÜ HEDİYE KALP KUTUSUÜrün  iç içe 3 lü set halindedir .Karışık renkleri mevcuttur.ÜRÜN  KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLİRÜRÜN ÖLÇÜSÜ : En büyük boy yükseklik : 10 cm derinlik 8.5 cm ..
25,00 TL
TOPTAN 3'LÜ KALP HEDİYE KUTU TOPTAN 3'LÜ KALP HEDİYE KUTU
Tükendi
TOPTAN 3'LÜ KALP HEDİYE KUTUCANLI VE RENGARENK MODELLER MEVCUTTUR...SERT KARTON MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:BÜYÜK BOY: 19CMx 21CMx 9CMORTA BOY: 16CMx 19CMx 7CM    KÜÇÜK BOY: 15CMx12CMx 6CM..
25,00 TL
TOPTAN 3LÜ KÜÇÜK KARE SET KUTUÜRÜN KELEBEKLİ VE ÇİÇEKLİ OLMAK ÜZERE 2 MODELDİR...KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: BÜYÜK BOY: 13CMx 13CMx 7CMORTA BOY: 11CMx 11CMx 6CMKÜÇÜK BOY: 9CMx 9CMx 5CM..
18,00 TL
TOPTAN 3LÜ SET HEDİYE KUTUSU TOPTAN 3LÜ SET HEDİYE KUTUSU
Tükendi
TOPTAN 3LÜ SET HEDİYE KUTUSU3lü set hediye kutusu ile yapacağınız süprize süprizler katabilirsiniz.Set hediye kutusu sayesinde kutuyu kendiziniz dizayn edebiliyorsunuz.Hediye kutusu 3 bölmeli olup 3 bölmeye dilediğiniz hediyeleri koyabilirsiniz.Şık ve tasarım olan hediye kutusu iç bölmesindeki kırmı..
14,00 TL
TOPTAN ABC YAZILI KUTUToptan KutuToptan renkli KutuToptan ilginç KutuABC YAZILI KUTU, tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün eskitme görünümlü yapıdadır.Tamamen renkli bir yapıda olup evinizde, ofisinizde veye çalışma odanızda kullanabileceğiniz şık tasarımlı bir üründürÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK :22..
70,00 TL
TOPTAN AHŞAP 3'LÜ KUTU SETİToptan ahşap kutuToptan iç içe geçmeli kutuToptan ilginç kutuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Ahşap kutu sağlam ve eskitme görünümündedir.Ürünün arka kısmı menteşelidir.Ürün 2 farklı görsele sahiptir karışık olarak gönderilecektirÜrün Ölçüsü :en küçük kutu : ..
70,00 TL
Toptan Ahşap Kutu Toptan Ahşap Kutu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap KutuToptan hediyelik KutuToptan Ahşap HediyelikÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm    Derinlik: 6.5 cm Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
10,00 TL
TOPTAN AHŞAP SENİ SEVİYORUM KUTU
ÇOK SATAN
TOPTAN AHŞAP SENİ SEVİYORUM KUTUÜRÜN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 21 CM X 12.5 CM X 7CM..
11,00 TL
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Yazılı Kırık Kalp KutuÜrün tamamen Ahşap malzemeden üretilmiştirKırmızı Ahşap renginde harika bir tasarım..Sevgilinize verebileceğiniz hediyeyi daha anlamlı hale getirmenin en güzel yanı da ona bu muhteşem Kalp Kutu da sunmaktır..AHŞAP KALP KUTU'nun kapakları kırık görünü..
12,00 TL
Toptan Ahşap Tesbih Kutusu Toptan Ahşap Tesbih Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Tesbih KutusuToptan Hediyelik Tesbih KutusuToptan Renkli Ahşap Tesbih KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Boydan Yükseklik 24 cmGenişlik  6 cm ve 2 cm derinliğindedirÜrünün alt kısmı süngerli yapıya sahiptirÜrün paketlidir ve karışık renklerde gönderil..
4,00 TL
TOPTAN ÇİFT KİTAPLIK GÖRÜNÜMLÜ ÇEKMECE TOPTAN ÇİFT KİTAPLIK GÖRÜNÜMLÜ ÇEKMECE
Tükendi
TOPTAN ÇİFT KİTAPLIK GÖRÜNÜMLÜ ÇEKMECEÜrün Özellikleri:Kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir.Kitap Tutucu Özelliğinin yanında dekoratif olarak da kullanılabilmektedir.El boyaması ve el yapımıdır . ( Hand Made )Fotoğraflarda belirtildiği gibi 2 adet kitap tutucudan oluşur.Muhafazalı kutusunda g..
110,00 TL
Toptan Desenli Ahşap KutuToptan Desenli KutuToptan Ahşap Kutu Toptan Hediyelik KutuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm     Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
12,00 TL
TOPTAN DİKDÖRTGEN HEDİYELİK KUTUÜRÜN KURDELE VE İPLİ OLMAK ÜZERE 2 MODELDİR.KARIŞIK RENK GÖNDERİLMEKTEDİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 12 CM  EN 22 CM..
8,00 TL
TOPTAN İÇ İÇE GEÇMELİ 4'LÜ KUTU
Tükendi
TOPTAN İÇ İÇE GEÇMELİ 4'LÜ KUTUToptan kutuToptan kutu setiToptan 4'lü kutu setiToptan kare kutuiç içe geçmeli kutu tamamen sert karton malzemeden üretilmiştir.Canlı ve farklı görselleri mevcuttur.4 farklı boydan oluşmakta ve iç içe geçmelidir.Kare görünümünde olup 4'lü set halinde gönderilmektedir.Ü..
45,00 TL
TOPTAN KALP KUTULU AYICIK
Tükendi
TOPTAN KALP KUTULU AYICIKToptan AyıcıkToptan Kutulu AyıcıkToptan Kalp Kutulu AyıcıkToptan kalp Kutulu Ayıcık  modelimiz tamamen kadife malzemeden üretilmiştir.Ürün 6 farklı renkten oluşmaktadırÜrün karışık  renklerde gönderilecektir.Ayıcık modelimizin kucağında ise iki eliyle tut..
26,00 TL
TOPTAN KALPLİ METAL KUTU
Tükendi
TOPTAN METAL KALP KUTUToptan metal kalp kutu Ürün kalp görselindedir..Tamamen metalden üretilmiştir.Ürünün üzerindeki süslemeler farklılık gösterebilir.Paketi 12' li dir.Lütfen 12 veya 12'nin katları şeklinde sipariş verinizÜRÜN ÖLÇÜSÜ :Yükseklik 7 cmGenişlik 6 cmDerinlik 3.5 cm..
3,00 TL
TOPTAN KARE KUTULU AYICIK
ÇOK SATAN
TOPTAN KARE KUTULU AYICIKToptan AyıcıkToptan Kare Kutulu AyıcıkToptan ROMANTİK Ayıcık Kare Kutulu love yazılı Ayıcık modelimiz tamamen kadife malzemeden üretilmiştir.Ürün  6 farklı görsele sahip olmakla birlikte kucağında ise kare kutu bulunmaktadır Ürün KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİ..
26,00 TL
TOPTAN KARTON KALP KUTU
ÇOK SATAN
TOPTAN KARTON KALP KUTU2 ÇEŞİT AYRI AYRI PAKETLERDEDİR.PAKET 6 LIDIR ...ÜRÜN PAKET İÇERİSİNDE KARIŞIK MODEL ÇIKMAKTADIR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 9CMx 11CMx 5CM..
5,00 TL
TOPTAN KİTAP TASARIMLI ÇEKMECELİ TAKI KUTUSU
Tükendi
KİTAP TASARIMLI ÇEKMECELİ TAKI KUTUSUÜrün Açıklaması1.Kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir.Aksesuar kutusu özelliğinin yanında dekoratif olarak da kullanılabilmektedir.3 adet çekmeceye sahiptir.El boyaması ve el yapımıdır.Ürün ÖlçüleriUzunluk : 21 cmYükseklik : 15 cmDerinlik :  ..
75,00 TL
TOPTAN LOVE TEMALI AHŞAP KUTUÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirHarika bir,mutlu aile görseline sahiptirDeğerli eşyalarınızı koyup içinde muhafaza edebilirsinizEvinizde, ofisinizde veya çalışma masanızda kullanabileceğiniz şık tasarımda bir üründürTOPTAN AHŞAP KUTU TOPTAN AHŞAP KUTU ..
12,00 TL
TOPTAN MUTLU AİLE TEMALI AHŞAP KUTUÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirHarika bir,mutlu aile görseline sahiptirDeğerli eşyalarınızı koyup içinde muhafaza edebilirsinizEvinizde, ofisinizde veya çalışma masanızda kullanabileceğiniz şık tasarımda bir üründürTOPTAN AHŞAP KUTU TOPTAN AHŞAP..
12,00 TL
TOPTAN PATLAYAN KUTU TOPTAN PATLAYAN KUTU
ÇOK SATAN Tükendi
TOPTAN PATLAYAN KUTUPATLAYAN KUTU 4LÜ İÇ İÇE GEÇMELİDİR...EBATLARI:   7×11 cm  9×14 cm  11×17 cm  13×21 cm ..
18,00 TL
Toptan Renkli Ahşap KutuToptan Ahşap KutuToptan hediyelik KutuToptan Ahşap HediyelikÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm     Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
10,00 TL
Gösterilen: 1 ile 38 arası, toplam: 38 (1 Sayfa)

KUTU ÇEŞİTLERİ

Birbirinden Farklı Birbirinden İlginç Ahşap Kutu Hediyelik Kutu Tasarım Kutuları Bu Kategorimizde Hepsini Görebilecek Ve Daha Detaylı İnceleyebileceksiniz.

Hediyelik Kutu Çeşitleri Veya Ahşap Kutular İle Farklı Bir Ortama Dekor Verebilir Veya Kutuların İçine Küçük Mini Eşyalar Koyarak Set Haline Getirerek Satışa Sunabilirsiniz.