Menu
Alışveriş Sepetiniz

KUMBARA ÇEŞİTLERİ

Toptan Emoji Tasarımlı KumbaraEmoji Tasarımlı Kumbara Sayesinde Çocuklarınız Veya Sevdikleriniz Daha Keyifle Para Biriktirecek.Emoji Kumbara 4 Farklı Modelden Oluşup Sevdiğiniz Kişiye Göre Kumbara Modeli Hediye Verebilirsiniz.Kumbara Görünümü Oldukça Hoş Ve Dikkat Çeken Emoji Kumbara İle Sevdiklerin..
13,00 TL
 Toptan Çelik Kasa  Kumbara  Toptan Çelik Kasa  Kumbara
Tükendi
Toptan Çelik Kasa KumbaraÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 18 CMGENİŞLİK 12 CMDERİNLİK 10 CMKasa kumbaranın anahtarları içindedirAmbalajlı olarak gönderilirSİYAH KIRMIZI VE PEMBE Renkleri mevcutturİçerisinde sürgülü gözü bulunmaktadır..
60,00 TL
Toptan Ahşap Mdf Tip Box KutusuÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 17 CMGENİŞLİK 11 CMDERİNLİK 9.5 CM..
20,00 TL
Toptan Ahşap Ev KumbaraAhşap Kilitli Ev KumbaraÜrün tamamıyla ahşap malzemeden üretilmiştir,ÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 15 cmGENİŞLİK 18 cmDERİNLİK 10.5 cm..
25,00 TL
TOPTAN AHŞAP FIÇI KUMBARAAHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...DEKORATİF GÖRÜNTÜNÜN YANINDA KUMBARA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR...ALT KISIMDAN BİRİKTİRDİĞİNİZ PARALARI BOŞALTABİLİRSİNİZ.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 12 CM X 8 CM X 8CM..
10,00 TL
Ürün Özellikleri:Bozu parayı ağzına yerleştirin mekanik çiğneme yapıp parayı mideye indiriyor.Kumbara haznesinde biriken paraları arka kapaktan çıkartabilirsiniz.Tam bir bozuk para canavarıdır.Çocuklar içi çok güzel hediye kumbara2 adet AA pille çalışır. (piller pakete dahil değldir.)Renk:MaviKırmız..
40,00 TL
Toptan Hırsız Kedi El Kumbara Toptan Hırsız Kedi El Kumbara
Tükendi
Toptan Hırsız Kedi El KumbaraSert plastik malzemeden üretilmiştir2 Adet AA kalem pil ile çalışırÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 12 cmGENİŞLİK 9 cm ..
35,00 TL
Toptan Hırsız Para Çalan Kedi KumbaraParayı aldıktan sonra ses çıkarır40 adete yakın para saklayabilir2 adet AA kalem pille çalışırPlastik malzemeden üretilmiştirÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 12 cmGENİŞLİK 10 cmDERİNLİK 9.5 cm..
45,00 TL
Toptan Kitap Şeklinde Mini Boy Kilitli Kasa Ve KumbaraÜrün mini boy olup hem kasa olarak hemde kumbara olarak kullanılabilirkarışık renklerde gönderilirÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 11.5 CMGENİŞLİK  8 CMDERİNLİK 4.5 CM..
33,00 TL
Toptan Küçük Boy London Kumbara
Tükendi
Toptan Küçük Boy London KumbaraToptan Seramik Kumbara Ürün tamamen porselen malzemeden üretilmiştirÜrün görselde de görüldüğü gibi londra telefon kulübesi görünümündedirÜRÜN EBATI12 CM / 6 CM..
10,00 TL
Toptan Metal Londra Kumbara Toptan Metal Londra Kumbara
Tükendi
Ürün Özellikleri:Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır. ( hand made )Kumbara özelliğine sahiptir.Ürün Ebatları:23,5 cm yükseklik10,5 cm genişlik..
16,00 TL
TOPTAN PARA YİYEN KÖPEK KUMBARA TOPTAN PARA YİYEN KÖPEK KUMBARA
Tükendi
Özellikler:Plastik malzemeden üretilmiştir.500 adede kadar bozuk para saklayabilir.2 adet AA pil ile çalışır. Renk seçenekleri karışık gönderilmektedir.Ölçüleri: 18x15x8 cm..
45,00 TL
TOPTAN SAATLİ DEKORATİF DÜNYA KUMBARA TOPTAN SAATLİ DEKORATİF DÜNYA KUMBARA
ÇOK SATAN Tükendi
TOPTAN SAATLİ DEKORATİF DÜNYA KUMBARAToptan Kumbara Toptan İlginç KumbaraToptan Saatli Dünya KumbaraPara arka kısmından konmaktadır.Saat AAA pille çalışır (piller pakete dahil değildir)Altta parayı kolaylıkla alabilmeniz için kapak mevcuttur.Polyesterden üretilmiştir.İnce el boyamasıdırKarışık ..
45,00 TL
TOPTAN ŞİFRELİ ATM KUMBARA
Tükendi
ŞİFRELİ ATM KUMBARA ATM tarzı para yükleme mekanizmasıyla kağıt paralarınızı kendi içine kendisi çeker, üst kısmından da madeni paraları atabilirsiniz Dekoratif yapısıyla ev veya iş yerinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Kasa kapısı açıldığında ışıklı ve sesli uyarı verir. Şif..
60,00 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Toptan Kumbara Modelleri ve Çeşitleri

Toptan Kumbara