Menu
Alışveriş Sepetiniz

KALEM VE ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ

KALEM VE ANAHTARLIK ÇEŞİTLERİ

Promosyon Kalem Ve Anahtarlık Promosyon Ürünleri Arasında Uygun Fiyatlı Seçeneklerden Biridir. Firmanızı Veya Kişiye Özel Yapacağınız Ürünlere Kullanabilirsiniz.Promosyona Özel Toptan Baskı, Toptan Lazer Kazıma, Toptan Lazer Markalama, Toplu Alımda İsteğiniz Herşeyi Basıyoruz Yazıyoruz Markalıyoruz...

Toptan Promosyona Özel Kalem Ve Anahtarlık Çeşitlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.

Promosyon Nedir

Günümüzde Promosyon Ürünleri Çok Çeşitlenip Olup Anahtarlık, Kalem, Vb Ürünler Günlük Hayatta Sürekli Kullanıma Sahip Olan Ürünlerdir.

* Önemli Bir Reklam Kanalıdır.

* Müşterilere Verilen Önemi Simgeler.

* Müşteri Memnuniyeti Artırır.

Toptan  Çakmak
YENİ ÇOK SATAN
Toptan Çakmak  Çakmak Kişiye Özelleştirilebilir Ve İstediğiniz Setlerde Kullanabilirsiniz. Çakmak Üzeri Boş Olduğundan Üzerine Baskı Ve Yazı İçin Uygundur. Çakmak İle Sevdiklerinize Özel Bir Hediye Sunabilir Ve Her Çakmağı Yaktıkları Zaman Sizi Hatırlamaya Sebeb Olacak. Çakm..
10,00 TL
Toptan Ahşap Deri Kutulu Bakır Roller KalemToptan Ahşap Deri Kutulu Bakır Roller Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Bakır Roller Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri Kutu Üzerine İsim ..
24,00 TL
Toptan Ahşap Deri Kutulu Kırmızı Dokunmatik KalemToptan Ahşap Deri Kutulu Kırmızı Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Kırmızı Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap ..
15,50 TL
Toptan Ahşap Deri Kutulu Lacivert Dokunmatik KalemToptan Ahşap Deri Kutu Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Lacivert Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri Kutu Üzerine İsim Kişi..
15,50 TL
Toptan Ahşap Deri Kutulu Siyah Dokunmatik KalemToptan Ahşap Deri Kutulu Siyah Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Siyah Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri ..
15,50 TL
Toptan Ahşap Deri Kutulu Turkuaz Dokunmatik KalemToptan Ahşap Deri Kutulu Turkuaz Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Turkuaz Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap ..
15,50 TL
Toptan Ahşap Deri Kutulu Yeşil Dokunmatik KalemToptan Ahşap Deri Kutulu Yeşil Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Yeşil Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri ..
15,50 TL
Toptan Bakır Renk Roller Kalem
ÇOK SATAN
Toptan Bakır Renk Roller KalemMetal Roller Kalem Son Zamanların Vazgeçilmez Şık Görünümlü Kalemini Siz Değerli Müşterilerimize S-U-N-U-Y-O-R-U-Z...Toptan Bakır Renk Roller Kalem Kaliteli Ve Şık Kalem Çeşitlerimiz İle Özel Bir Hediyelik Sete Yakışacak Kalem Çeşitleri.Metal Roller Kalem Promosyon Ürün..
12,00 TL
Toptan Bordo Deri Metal AnahtarlıkToptan Bordo Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Bordo Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Bordo Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel Setler..
5,50 TL
Toptan Bordo Roller Kalem
YENİ
Toptan Bordo Roller KalemToptan Bordo Roller Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Bordo Roller Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Bordo Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Bordo Kalem Kişiye Verilebilecek Anlamlı Hediyelerdendir.P..
13,50 TL
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kalem
YENİ
Toptan Cetvelli Tornavidali Su İlginç Dokunmatik Mimar KalemCetvelli Tornavidalı Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kalemi Çok İşlevli Olup İlginç Tasarımı Ve Şık Görünmü İle Çocuktan Yetişkine Herkesin Dikkatini Çekecektir.Çok İşlevli Olan İlginç Kalem Sevdiğiniz Arkadaşlarınıza Farklı Bir Hediye ..
13,50 TL
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kırmızı Kalem
YENİ
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kırmızı KalemCetvelli Tornavidalı Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kalemi Çok İşlevli Olup İlginç Tasarımı Ve Şık Görünmü İle Çocuktan Yetişkine Herkesin Dikkatini Çekecektir.Çok İşlevli Olan İlginç Kalem Sevdiğiniz Arkadaş..
13,50 TL
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Mavi Kalem
YENİ
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Mavi KalemCetvelli Tornavidalı Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kalemi Çok İşlevli Olup İlginç Tasarımı Ve Şık Görünmü İle Çocuktan Yetişkine Herkesin Dikkatini Çekecektir.Çok İşlevli Olan İlginç Kalem Sevdiğiniz Arkadaşlar..
13,50 TL
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Sarı Kalem
YENİ
Toptan Cetvelli Tornavidali Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Sarı KalemCetvelli Tornavidalı Su Terazili İlginç Dokunmatik Mimar Kalemi Çok İşlevli Olup İlginç Tasarımı Ve Şık Görünmü İle Çocuktan Yetişkine Herkesin Dikkatini Çekecektir.Çok İşlevli Olan İlginç Kalem Sevdiğiniz Arkadaşlar..
13,50 TL
Toptan Deri Ahşap Kutulu Bakır Roller KalemToptan Deri Ahşap Kutulu Bakır Roller Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Bakır Roller Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri Kutu Üzerine..
24,00 TL
Toptan Deri Ahşap Kutulu Kırmızı Dokunmatik KalemToptan Deri Kutulu Kırmızı Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Kırmızı Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri ..
15,50 TL
Toptan Deri Ahşap Kutulu Lacivert Dokunmatik KalemToptan Deri Ahşap Kutulu Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Lacivert Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri ..
15,50 TL
Toptan Deri Ahşap Kutulu Siyah Dokunmatik KalemToptan Deri Ahşap Kutulu Siyah Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Siyah Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri ..
15,50 TL
Toptan Deri Ahşap Kutulu Turkuaz Dokunmatik KalemToptan Deri Ahşap Kutulu Turkuaz Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Turkuaz Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap ..
15,50 TL
Toptan Deri Ahşap Kutulu Yeşil Dokunmatik KalemToptan Deri Ahşap Kutu Dokunmatik Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Yeşil Kalem Özel Derili Ahşap Kutusunda Olup Görünümü Ve Kutunun Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir. Ahşap Deri Kutu Üze..
15,50 TL
Toptan Kırmızı Deri Metal AnahtarlıkToptan Kırmızı Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Kırmızı Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel ..
5,50 TL
Toptan Lacivert Deri Metal AnahtarlıkToptan Lacivert Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Lacivert Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Lacivert Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel..
5,50 TL
Toptan Lacivert Roller Kalem
YENİ
Toptan Lacivert Roller KalemToptan Lacivert Roller Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Lacivert Roller Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Lacivert Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Lacivert Kalem Kişiye Verilebilecek Anlamlı He..
13,50 TL
Toptan Mat Siyah Deri Metal AnahtarlıkToptan Mat Siyah Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Mat Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Mat Siyah Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye ..
5,50 TL
Toptan Sarı Deri Metal AnahtarlıkToptan Sarı Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Sarı Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel Setlerini..
5,50 TL
Toptan Siyah Deri Metal AnahtarlıkToptan Siyah Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Siyah Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel Setlerinizi Daha Anlamlı Hale G..
5,50 TL
Toptan Taba Deri Metal AnahtarlıkToptan Taba Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Taba Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel Setlerini..
5,50 TL
Toptan Touch Dokunmatik Kırmızı Metal Kalem
YENİ
Toptan Touch Dokunmatik Kırmızı Metal KalemToptan Touch Dokunmatik Kırmızı Metal Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Kırmızı Metal Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Turkuaz Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Kırmızı ..
3,50 TL
Toptan Touch Dokunmatik Mavi Metal Kalem
YENİ
Toptan Touch Dokunmatik Mavi Metal KalemToptan Touch Dokunmatik Mavi Metal Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Mavi Metal Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Mavi Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Mavi Dokunmatik Meta..
3,50 TL
Toptan Touch Dokunmatik Siyah Metal Kalem
YENİ ÇOK SATAN
Toptan Touch Dokunmatik Siyah Metal KalemToptan Touch Dokunmatik Siyah Metal Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Siyah Metal Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Turkuaz Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Siyah Dokunmat..
3,50 TL
Toptan Touch Dokunmatik Turkuaz Metal KalemToptan Touch Dokunmatik Turkuaz Metal Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Turkuaz Metal Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Turkuaz Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Turkuaz ..
3,50 TL
Toptan Touch Dokunmatik Yeşil Metal Kalem
YENİ
Toptan Touch Dokunmatik Yeşil Metal KalemToptan Touch Dokunmatik Yeşil Metal Kalem Renk Ve Çeşitleri İle Ürünlerimizi Detaylı İnceleyebilirsiniz.Dokunmatik Yeşil Metal Kalem Özel Görünümü Ve Şık Tasarımı İle Dikkat Çekecektir.Yeşil Kalem Kişiye Özelleştirilebilir.Yeşil Dokunmatik..
3,50 TL
Toptan Turkuaz Deri Metal AnahtarlıkToptan Turkuaz Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Turkuaz Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel ..
5,50 TL
Toptan Yeşil Deri Metal AnahtarlıkToptan Yeşil Deri Anahtarlık Çeşidimiz İle Farklılık Katmaya Devam Ediyoruz.Siyah Deri Anahtarlık Kişiye Özel Olarak Yapılabilir VE Anlamlı Bir Hediye Olur.Yeşil Deri Anahtarlık İle Yapacağınız Setlere Koyabilir İsterseniz Kişiye Özel Setler..
5,50 TL
Malzeme: PlastikAğırlık: 44gRenk: YeşilBoyutu: 25 cmPAKETTE 35 ADET VARDIR..
210,00 TL
TOPTAN GÖZLÜK FİGÜRLÜ KALEM Toptan KalemToptan Figürlü KalemToptan Promosyon KalemlerFigürlü Kalem, ürün kurşun kalemdir ve gözlük temalıdırTamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Promosyon ve dekoratif olarak da kullanabileceğiniz muhteşem bir ürün. Paket halindedir ve VE 12 ADETTEN oluşmak..
2,50 TL
TOPTAN IŞIKLI ABAJUR KALEM
ÇOK SATAN
TOPTAN IŞIKLI ABAJUR KALEMKALİTELİ PLASTİK MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.KALEM TÜKENMEZ KALEMDİR.RENK KAHVERENGİ VE PEMBE 2 RENK MEVCUTTUR.KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİRÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 17 CM X 6 CM..
5,00 TL
TOPTAN MASAÜSTÜ TÜYLÜ DİVİT KALEM SETİÖzel tasarımlı divit kalem seti  sevdiklerinize çok şık tasarımlı hediye.Divit kalem seti özel tasarım olarak tasarlanmış olup özel günlerde en iyi hediye seçeneğidir.Divit kalem setini masaüstü dekor olarak kullanabilirsiniz.Divit kalem set şık bir tasarım..
50,00 TL
TOPTAN TÜYLÜ DİVİT KALEM SETİÖzel tasarımlı divit kalem seti  sevdiklerinize çok şık tasarımlı hediye.Divit kalem seti özel tasarım olarak tasarlanmış olup özel günlerde en iyi hediye seçeneğidir.Divit kalem setini masaüstü dekor olarak kullanabilirsiniz.Divit kalem set şık bir tasarıma sahip o..
50,00 TL
TOPTAN TÜYLÜ MASAÜSTÜ DİVİT KALEM SETİÖzel tasarımlı divit kalem seti  sevdiklerinize çok şık tasarımlı hediye.Divit kalem seti özel tasarım olarak tasarlanmış olup özel günlerde en iyi hediye seçeneğidir.Divit kalem setini masaüstü dekor olarak kullanabilirsiniz.Divit kalem set şık bir tasarım..
50,00 TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)