Menu
Alışveriş Sepetiniz

Defter Çeşitleri

Toptan Defter Çeşitleri

TOPTAN  İLGİNÇ ÇİKOLATA KOKULU  NOT DEFTERİ TOPTAN  İLGİNÇ ÇİKOLATA KOKULU  NOT DEFTERİ
ÇOK SATAN
TOPTAN İLGİNÇ ÇİKOLATA KOKULU NOT DEFTERİÜrün 100 sayfadan oluşmaktadır.Ürünün dış kapağı plastik malzemeden üretilmiştirKendi kutusunda gönderilmektedirÜRÜN ÖLÇÜSÜ :10 CM /  9CM / 1.5 CM..
Toptan Ahşap Anı DefteriÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirDefterin kağıt yapısı kaliteli kraft malzemedirürün 25 yaprak 50 sayfadan oluşmaktadırÜrün Ebatı20cm / 18 cm..
Toptan Ahşap Kapaklı Hatıra DefteriÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirDefterin yaprakları kaliteli kraft kağıt malzemeden oluşmaktadır25 yaprak 50 sayfadan oluşmaktadırÜrün Ebatı20 cm / 18 cm  ..
Toptan Ahşap Kapaklı Şifreli DefterToptan Ahşap Kapaklı Şifreli Ajanda kapağın tamamı ahşap malzemeden üretilmiştirilk şifresi 000 olup isteğe bağlı değiştirilebilir90 yaprak 180 sayfadan oluşmaktadırİç yüz bölmesinde 4 adet kredi kartı bölmesi bulunmaktadırLazer baskı yapımına uygundurÜrün Eb..
Toptan Ahşap Şiirli Anı Defteri Ürün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirDefterin kağıt malzemesi kaliteli kratf malzemeden oluşmaktadır25 yaprak 50 sayfadan oluşmaktadırÜrün Ebatı20 cm /  18 cm..
Toptan EL Ele Tutuşan Sevgili Temalı Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki  objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAH..
Toptan İlginc Hatıra Not DefteriToptan Not DefteriToptan Hatıra DefteriToptan Hediyelik DefterÜrün karışık görsel temalara sahiptirÜrün siparişinizde ise karışık olarak gönderilmektedir75 yaprak 150 sayfadan oluşmaktadırÜrün EbatıYÜKSEKLİK 18 CMGENİŞLİK 10 CM..
TOPTAN KÜÇÜK BOY RETRO DERİ DEFTERÖzel tasarlanan deri kaplı anı defteriYıl dönümleri sevgililer ve eşler için en önemli günlerin başında gelir. Bu günün unutulmaması lazım çünkü bugün ilklerin günüdür.Yıldönümü dendiğinde içerisinden çıkmaya başlanan ilk günden evlendiğiniz son güne yıldönümleriniz..
Toptan Öpüşen Sevgili Çift temalı Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki Kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP ..
TOPTAN PAPİRÜS YAPRAK HATIRA DEFTERİ TOPTAN PAPİRÜS YAPRAK HATIRA DEFTERİ
YENİ
TOPTAN PAPİRÜS YAPRAK HATIRA DEFTERİPapirüs hatıra defteri ile hatırlamak veya o günü ölümsüzleştirmek için Papirüs Hatıra Defteri.Papirüs hatıra defterini sevdiklerinize ilginç yaprak deseniyle hediye verebilirsiniz.İsterseniz sevdiğiniz kişiyle yaptığınız herşeyi hatıra kalması için yazabilir ve h..
TOPTAN ROMANTİK KUŞ TEMALI AHŞAP DEFTERÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP DEFTER&..
Toptan Romantik Sevgili Renkli Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki Kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP DEF..
Toptan Romantik Sevgili temalı Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki Kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP DEFTER 25 yaprakta..
Toptan Yaprak Desenli Hatıra DefteriYaprak desenli defter 40 yaprak 80 sayfadan oluşmaktaRenk Seçenekleri* Mavi* Kırmızı* Turuncu* KahverengiKARIŞIK  renk  olarak gönderilirÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 18.5 CMGENİŞLİK 12.5 CM..
Toptan Yaprak Kapaklı Papirus DefterÜrün Ebatı18 cm  / 17  cm / 1.5 cm Ürün karışık desende gönderilmektedir..
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)