Menu
Alışveriş Sepetiniz

Defter Çeşitleri

Toptan Defter Çeşitleri

Toptan Ahşap Deri Defter
YENİ
Toptan Ahşap Deri DefterAhşap Deri Defter Tasarımı Ve Görünümü İle Siz Değerli Müşterilerimiz DERİ DEFTERİ SUNUYORUZ...Deri Ahşap Defter Üzerine Baskı Yada Yazı Yazabilir Ve Bu Ürünü Daha Anlamlı Bir Hediyeye Getirebilirsiniz.Ahşap Deri Defter İle Sevdiklerinize Özel En Şık Ve Tasarımlı Olan Defteri..
34,00 TL
Toptan Ahşap Kapaklı Büyük Boy Şifreli Defter Toptan Ahşap Kapaklı Büyük Boy Şifreli Defter
YENİ
Toptan Ahşap Kapaklı Büyük Boy Şifreli DefterAhşap Kapaklı Defter Şık Ve Görüntüsünün Yanında Defterin Kişiye Özel Olmasından Yani Şifreli Olması Defteri Daha Özel Hale Getiriyor.Ahşap Kapaklı Şifreli Olup Defter Üzerine Yazı Yazabilir Kişiye Özelleştirebilirsiniz. Ahşap Defter İçerisinde 4 Adet Kar..
62,00 TL
Toptan Ahşap Vav Defter Toptan Ahşap Vav Defter
YENİ
Toptan Ahşap Vav Defter Ahşap Tasarım Üzerinde VAV Olan Defter Çocuktan Yetişkine Herkesin Bir Hayli Dikkatini Çekmektedir.Ahşap Defter Üzerinde Bulunan 2 Birbirine Birleşik Kalple Kişiye Özelleştirilebilirceğini Göstermekte.Ahşap Defter Kişiye Özel Hediye Olarak Sunabileceğiniz En Anlamlı Hedi..
14,00 TL
Toptan Aşık Sevgili Temalı Ahşap Defter Toptan Aşık Sevgili Temalı Ahşap Defter
YENİ
Toptan Aşık Sevgili Temalı Ahşap DefterAşık Sevgili Temalı Ahşap Defter Sevdiğiniz Kişiye Sevginizi Anlatıyor.Ahşap Defter İle Sevdiğiniz Kişiyle Geçirdiğiniz Önemli Zamanları Veya Güzel Fotoğraflarınızı Bu Deftere Yapıştırabilirsiniz.Ahşap Defter Üzerinde Bulunan 2 Birbirine Birleşik Kalple Kişiye ..
14,00 TL
Toptan Elhamdülillah Ahşap Defter Toptan Elhamdülillah Ahşap Defter
YENİ
Toptan Elhamdülillah Ahşap DefterAhşap Elhamdülillah Defter Üzerindeki Yazısı İle Büyük İlgi Odağı.Defterin Üzerinde Elhamdülillah Seni Yanımda Var Gönlümde Yar Edene Yazmaktadır.Sevdiğiniz Kişiye Verebileceğiniz En Anlamlı Ve En Özel Hediyelerden.Tasarımı Ve Şık Görünümü İle Hediye Vereceğiniz Kişi..
15,00 TL
TOPTAN  İLGİNÇ ÇİKOLATA KOKULU  NOT DEFTERİ TOPTAN  İLGİNÇ ÇİKOLATA KOKULU  NOT DEFTERİ
ÇOK SATAN
TOPTAN İLGİNÇ ÇİKOLATA KOKULU NOT DEFTERİÜrün 100 sayfadan oluşmaktadır.Ürünün dış kapağı plastik malzemeden üretilmiştirKendi kutusunda gönderilmektedirÜRÜN ÖLÇÜSÜ :10 CM /  9CM / 1.5 CM..
7,50 TL
Toptan Ahşap Anı DefteriÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirDefterin kağıt yapısı kaliteli kraft malzemedirürün 25 yaprak 50 sayfadan oluşmaktadırÜrün Ebatı20cm / 18 cm..
15,00 TL
Toptan Ahşap Kapaklı Şifreli DefterToptan Ahşap Kapaklı Şifreli Ajanda kapağın tamamı ahşap malzemeden üretilmiştirilk şifresi 000 olup isteğe bağlı değiştirilebilir90 yaprak 180 sayfadan oluşmaktadırİç yüz bölmesinde 4 adet kredi kartı bölmesi bulunmaktadırLazer baskı yapımına uygundurÜrün Eb..
52,00 TL
Toptan Ahşap Şiirli Anı Defteri Ürün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirDefterin kağıt malzemesi kaliteli kratf malzemeden oluşmaktadır25 yaprak 50 sayfadan oluşmaktadırÜrün Ebatı20 cm /  18 cm..
15,00 TL
Toptan EL Ele Tutuşan Sevgili Temalı Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki  objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAH..
14,00 TL
Toptan İlginç Hatıra Not Defteri Toptan İlginç Hatıra Not Defteri
ÇOK SATAN
Toptan İlginc Hatıra Not DefteriToptan Not DefteriToptan Hatıra DefteriToptan Hediyelik DefterÜrün karışık görsel temalara sahiptirÜrün siparişinizde ise karışık olarak gönderilmektedir75 yaprak 150 sayfadan oluşmaktadırÜrün EbatıYÜKSEKLİK 18 CMGENİŞLİK 10 CM..
9,00 TL
TOPTAN KÜÇÜK BOY RETRO DERİ DEFTERÖzel tasarlanan deri kaplı anı defteriYıl dönümleri sevgililer ve eşler için en önemli günlerin başında gelir. Bu günün unutulmaması lazım çünkü bugün ilklerin günüdür.Yıldönümü dendiğinde içerisinden çıkmaya başlanan ilk günden evlendiğiniz son güne yıldönümleriniz..
15,00 TL
Toptan Öpüşen Sevgili Çift temalı Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki Kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP ..
14,00 TL
TOPTAN ROMANTİK KUŞ TEMALI AHŞAP DEFTERÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP DEFTER&..
14,00 TL
Toptan Romantik Sevgili temalı Ahşap DefterÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Sayfalar kaliteli kraft malzemeden oluşmaktadırKapak üzerindeki Kalp objeye isim yazdırabilirsinizKaliteli vidalama ve zımbalaması sayesinde sayfalarda herhangi bir kopma oluşmamaktadırAHŞAP DEFTER 25 yaprakta..
14,00 TL
Toptan Yaprak Desenli Hatıra Defteri Toptan Yaprak Desenli Hatıra Defteri
ÇOK SATAN
Toptan Yaprak Desenli Hatıra DefteriYaprak desenli defter 40 yaprak 80 sayfadan oluşmaktaRenk Seçenekleri* Mavi* Kırmızı* Turuncu* KahverengiKARIŞIK  renk  olarak gönderilirÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 18.5 CMGENİŞLİK 12.5 CM..
20,00 TL
Toptan Yaprak Kapaklı Papirus Defter Toptan Yaprak Kapaklı Papirus Defter
ÇOK SATAN
Toptan Yaprak Kapaklı Papirus DefterÜrün Ebatı18 cm  / 17  cm / 1.5 cm Ürün karışık desende gönderilmektedir..
16,50 TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)